LED Labs sp. z o.o.

ul. Zakopiańska 2C, 30-418 Kraków
KRS: 0000544027, NIP:6793108450, REGON:360837680

Kapitał zakładowy: 1.141.000,00 PLN

Rejestr GIOŚ: E0010931W

 

GODZINY OTWARCIA SKLEPU
przy ul. Zakopiańskiej 2C:
pn.-pt. godz: 8:00 -18:00

 

Dział Obsługi Klienta:
tel. (012) 633 44 11
kom. 733-333-021
info@led-labs.pl


BIURO ZARZĄDU:
ul. Biskupińska 28, bud. "Z" pok. 16,
30-732 Kraków

 

MAGAZYN nr 2:
ul. Biskupińska 28, bud. "Y"
30-732 Kraków

Dyrektor handlowy
woj. małopolskie

Łukasz Gąsiorek
tel. 669 941 031
l.gasiorek@led-labs.pl

 

Przedstawiciel handlowy
woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie

Konrad Harciarek
tel. 785 366 484
k.harciarek@led-labs.pl

Przedstawiciel handlowy
woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie,

        wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie
Paweł Wiśniewski
tel. 739 229 739
p.wisniewski@led-labs.pl

Przedstawiciel handlowy
woj. podkarpackie, małopolskie, kujawsko-pomorskie
Michał Balawender
tel. 693 198 418
m.balawender@led-labs.pl


Przedstawiciel handlowy
woj. małopolskie, świętokrzyskie
Tomasz Klimczak
tel. 691 563 133
t.klimczak@led-labs.pl

 

Zaopatrzenie
Jarosław Kaczor
tel. 791 45 79 15
j.kaczor@led-labs.pl

 

Biuro Obsługi Klienta
Grzegorz Morawski
g.morawski@led-labs.pl

Tomasz Witomski
t.witomski@led-labs.pl 




Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego:





Zastosowanie technologii LED:

Reklama outdoor, Reklama indoor, Budownictwo, Motoryzacja, Przemysł elektroniczny, Hobby ...

Taśmy LED Krakówzarówki led Krakówprofile ledModuły ledoswietlenie led