Najbliższe wydarzenia targowe

2018-01-03 wróć do aktualności
Najbliższe wydarzenia targowe

Najbliższe miesiące będą obfitować w okazje do poznania naszych produktow z dziedziny technologii LED na wielu wydarzeniach branżowych.

Już 31 stycznia rozpoczną się XXVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2018. Targi odbędą się w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, potrwają do 2 lutego. Znajdą nas Państwo w HALI 1 na stoisku C18. Darmowe wejściówki na to wydarzenie można odbierać tutaj.

Kolejnym wydarzeniem są Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018. Odbędą się w dniach 7-9 lutego w Warsaw Expo w Nadarzynie. Targi RemaDays Warsaw to świetne miejsce na wymianę doświadczeń, poznania nowości, trendów i kierunków rozwoju w branży. Nasza marka modułów LED GOQ już po raz czwarty zaprezentuje swoję ofertę na tym wydarzeniu. Moduły GOQ są zbudowane na najwyższej jakości diodach firmy Samsung, które gwarantują doskonałą żywotność i trwałość modułów. Zapraszamy na nasze stoisko W26 w HALI F po więcej informacji!

W dniach 18-23 marca nasza marka pojawi się na największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniu z dziedziny oświetlenia, elektrotechiki oraz automatyki domów i obiektów - Targach Light + Building we Frankfurcie. Więcej informacji na temat dojazdu na wydarzenie znajdą Państwo tutaj. Spotkajmy się na stoisku targowym A28 w hali 4.2.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w wydarzeniach!

wróć do aktualności