Oświetlenie LED - LED LABS

XXVII MIĘDZYNARODOWE TARGI ŚWIATŁO 2019 ZAKOŃCZONE

XXVII Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2019 dobiegły końca!

 

Tegoroczne targi były czasem wzmożonej pracy naszego teamu, ponieważ nasze produkty były prezentowane na dwóch stoiskach. W boxie Lumines Lighting mogliście zobaczyć z bliska wszystkie profile aluminiowe dostępne w ofercie marki, w tym dwa nowe produkty, których premiera odbyła się właśnie podczas trwania Targów ŚWIATŁO! Profile CLARO i DULIO cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających stoisko.

 

 

Po raz pierwszy mieliśmy okazję zaprezentować produkty LED Labs Lighting na całkowicie niezależnym stoisku firmowym. Była to doskonała okazja do rozmowy na temat taśm LED, modułów LED, naświetlaczy LED czy neonów LED. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoiska Lumines Lighting oraz LED Labs Lighting i poświęcili czas na poznanie naszych produktów.

 

 

Na stoisku Lumines Lighting nie mogło zabraknąć włoskiej kawy, którą serwowała nasza baristka. Dużą popularnością cieszyły się torby Lumines, które zdecydowanie opanowały to wydarzenie i były widoczne na każdym kroku.

 

Ogromnym wyróżnieniem, które spotkało nas podczas targów, było otrzymanie Nagrody Głównej XXVII Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2019 za profile Lumines Lighting - system do suchej zabudowy. Nasze nowoczesne podejście do pracy z profilami zostało nagrodzone, z czego jesteśmy niesamowicie dumni.

 

 

Targi ŚWIATŁO były także doskonałą okazją do dzielenia się informacjami o projekcie satelity KRAKsat, w którym bierzemy udział. KRAKsat to pierwszy na świecie satelita, który do sterowania orientacją wykorzystywać będzie ferrofluid, czyli ciecz magnetyczną. Jesteśmy dumni, że możemy być Partnerem tej inicjatywy.

Dziękujemy, że byliście z nami!