Oświetlenie LED - LED LABS

O firmie

 

Wszystko zaczęło się w 2006 roku, kiedy polski rynek oświetlenia LED dopiero się tworzył. W LED Labs szybko zrozumieliśmy, że na naszych oczach zaczyna się technologiczna rewolucja. Zapragnęliśmy, aby stać się jej częścią.


Naszą ideą było tworzenie zaawansowanych technologicznie produktów, przy jednoczesnym zapewnieniu ich szerokiej dostępności. Chcieliśmy mieć wpływ, dlatego wierzyliśmy, że możemy zmieniać sposób w jaki patrzy się na Oświetlenie LED.


Misją firmy, która towarzyszy nam do dziś, stało się zapewnienie końcowemu użytkownikowi wyboru. Począwszy od nieograniczonego dostępu do technologii, przez szeroki wybór produktów, aż po zapewnienie indywidualnego wpływu na wygląd i funkcjonalność systemu oświetlenia.


LED Labs Lighting swoją siedzibę zlokalizowaną ma w samym środku Europy, w przepięknym, łączącym historię i nowoczesność Krakowie. Dawna stolica Polski, będąca jednym z najstarszych na świecie ośrodków Nauki Akademickiej, okazała się idealną lokalizacją dla firmy, opartej o stały rozwój technologii.


Zatrudniamy ponad 120 specjalistów czuwających nad każdym etapem produkcji. Własny dział R&D oraz nowoczesne Laboratorium Fotometrii dba, aby nasi partnerzy w biznesie oraz końcowi użytkownicy produktów, mogli cieszyć się nowoczesną i niezawodną technologią.


Portfolio LED Labs Lighting to kilka silnych, niezależnych marek, które eksportowane są do większości krajów europejskich, do Stanów Zjednoczonych oraz do niektórych krajów Afryki i Azji Środkowej.


Wspólnie z optymizmem patrzymy w przyszłość. Cieszymy się, że z nami jesteś.

 

 

 

LED Labs Lighting
Profesjonalne linie produktowe LED Labs Lighting 3Y™ i 5Y™, to źródła światła LED dla domu i biznesu. Wszystkie komponenty wykorzystywane na etapie produkcji przechodzą staranny proces badawczy, mający na celu dopuszczenie na rynek niezawodnych produktów. LED Labs Lighting to marka stanowiąca synonim najwyższej jakości. 

 

LUMINES Lighting
Polskie profile aluminiowe do taśm LED, doceniane na całym świecie.
Wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych targach branżowych, za wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań oraz ponadczasowy design. Wyznając podejście Human Centered Design, Profile Lumines Lighiting są projektowane z myślą o użytkowniku końcowym, pozwalając na indywidualny wybór podczas konfiguracji systemu oświetlenia

 

COBALT ELECTRO
Linia zasilaczy LED projektowana pod nadzorem Polskich Inżynierów. Charakteryzują się najwyższą jakością, która testowana jest w naszym Laboratorium.

 

LED GOQ LED
Moduły LED wykorzystywane w podświetlaniu konstrukcji reklamowych. LED Labs Lighting jest wyłącznym importerem Koreańskiej marki GOQ wykorzystującej do produkcji modułów diody Samsung, zapewniając im najwyższą jakość funkcjonowania.