Obsługa klienta

Informacje o firmie

Biuro Obsługi Klienta

Daniel Maciąg
d.maciag@led-labs.pl
Daniel Surówka
d.surowka@led-labs.pl

tel. (12) 633 44 11
tel. 733 333 021
Pomoc techniczna

Grzegorz Morawski
g.morawski@led-labs.pl
tel. 733 377 705
Dział Marketingu

Marcin Majewski
tel. +48 733 377 384
m.majewski@led-labs.pl

Tomasz Witomski
t.witomski@led-labs.pl
tel. +48 733 333 024
Dział Zakupu

Jarosław Kaczor
tel. 791 45 79 15
j.kaczor@led-labs.pl

Przedstawiciele handlowi

Dyrektor Handlowy

Łukasz Gąsiorek
tel. 669 941 031
l.gasiorek@led-labs.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży
woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie
Konrad Harciarek 
tel. 785 366 484
k.harciarek@led-labs.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży
woj. małopolskie, świętokrzyskie
Tomasz Klimczak
tel. 691 563 133
t.klimczak@led-labs.pl
Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji

Tomasz Dragosz
tel. 733 377 157
t.dragosz@led-labs.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży
woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie
Paweł Wiśniewski
tel. 739 229 739
p.wisniewski@led-labs.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży
woj. podkarpackie, małopolskie
Michał Balawender
tel. 693 198 418
m.balawender@led-labs.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży
woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie
Łukasz Szydłowski
tel. 733 377 754 
l.szydlowski@led-labs.pl

Dział eksportu

Export Sales Director  
Ewelina Bryła
tel. +48 669 111 402
e.bryla@led-labs.pl
Export Sales Manager  

Ivan Savenko
tel. +48 733 373 090

i.savenko@led-labs.pl
Export Sales Manager  
Aneta Szklar
tel +48 722 772 382
a.szklar@led-labs.pl
Export Sales Manager 
Joanna Kuźma
tel. +48 733 377 392
j.kuzma@led-labs.pl
Export Sales Manager  
Piotr Kuglarz
tel. +48 733 377 725
p.kuglarz@led-labs.pl
Export Sales Manager  
Jakub Łętocha
tel. +48 722 771 556
j.letocha@led-labs.pl

LED Labs sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 2C, 30-418 Kraków
KRS: 000544027, NIP:6793108450,
REGON:360837680
Kapitał zakładowy: 1.141.000,00 PLN
Rejestr GIOŚ: E0010931W

Sprzedaż detaliczna:
ul. Zakopiańska 2C
Godziny otwarcia:
pn. - pt. - 8.00 - 18.00

Formularz kontaktowy

*
*
*

nagrody i wyróżnienia

  • Firma Przyjazna Klientowi 2015

    Firma Przyjazna Klientowi
    Zdobywca Godła 2015

  • Laur konsumenta – odkrycie 2015 – Led – Labs

    Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2015

lokalizacja