Obsługa klienta

Informacje o firmie

Biuro Obsługi Klienta  
       
Andrzej Płoskoń
a.ploskon@led-labs.pl

Paweł Kmiecik
p.kmiecik@led-labs.pl

Daniel Surówka
d.surowka@led-labs.pl

tel. (12) 633 44 11

Pomoc techniczna

Arkadiusz Jaworski
reklamacje@led-labs.pl
tel. 733 377 705
Dział Marketingu

Marcin Majewski
m.majewski@led-labs.pl

Dział Zakupów

Jarosław Kaczor
j.kaczor@led-labs.pl 
       

Przedstawiciele handlowi

Dyrektor Handlowy

Łukasz Gąsiorek
tel. 669 941 031
l.gasiorek@led-labs.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży
woj. śląskie
Daniel Maciąg
tel. 785 366 484
d.maciag@led-labs.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży
woj. małopolskie, świętokrzyskie
Tomasz Klimczak
tel. 691 563 133
t.klimczak@led-labs.pl
Zastępca Dyrektora Handlowego

woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie


Paweł Wiśniewski
tel. 739 229 739
p.wisniewski@led-labs.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży

woj. podkarpackie, małopolskie


Michał Balawender
tel. 693 198 418
m.balawender@led-labs.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży

woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie


Łukasz Szydłowski
tel. 733 377 754 
l.szydlowski@led-labs.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży

woj. dolnośląskie, opolskie, lubuskie


Marta Demczyszak-Łączna
tel. 733 530 305
m.laczna@led-labs.pl

Dział eksportu

Export Sales Director 
Dawid Kwaśniewski
tel. +48 733 377 392
d.kwasniewski@led-labs.pl
Senior Export Sales Manager  
Piotr Kuglarz
tel. +48 733 377 725
p.kuglarz@led-labs.pl
Export Sales Manager 
Paweł Kostecki
tel. 733 377 818
p.kostecki@led-labs.pl
Export Sales Manager 
Mateusz Kidawski
tel. 669 111 402
m.kidawski@led-labs.pl
Export Sales Manager  
Aneta Szklar
tel +48 722 772 382
a.szklar@led-labs.pl
Export Sales Manager 
Piotr Hajduk
tel +48 733 377 328
p.hajduk@led-labs.pl

LED Labs sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 2C, 30-418 Kraków
KRS: 000544027, NIP:6793108450,
REGON:360837680
Kapitał zakładowy: 1.141.000,00 PLN
Rejestr GIOŚ: E0010931W

Sprzedaż detaliczna:
ul. Zakopiańska 2C
Godziny otwarcia:
pn. - pt. - 8.00 - 18.00
tel. (12) 633 44 11

Reklamacje:
reklamacje@led-labs.pl

Centrala:

Biuro Zarządu
ul.Biskupińska 23
Budynek A
30-732 Kraków

Magazyn Logistyczny
ul. Biskupińska 28
Budynek Y
30-732 Kraków

Produkcja
ul. Biskupińska 23
Budynek B
30-732 Kraków

Formularz kontaktowy

*
*
*

nagrody i wyróżnienia

  • Firma Przyjazna Klientowi 2015

    Firma Przyjazna Klientowi
    Zdobywca Godła 2015

  • Laur konsumenta – odkrycie 2015 – Led – Labs

    Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2015

lokalizacja