O firmie

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego przy ul. Zakopiańskiej 2C od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00 oraz w soboty w godzinach 08:00 - 14:00

LED Labs istnieje od 2006 roku.Jesteśmy dystrybutorem zaawansowanych technologicznie produktów LED oraz producentem profili aluminiowych marki LUMINES Lighting, przeznaczonych do montażu kompletnych systemów oświetleniowych.
Zarządzamy trzema markami: LED Labs Lighting (źródła światła LED), LUMINES Lighting (profile do LED), GOQ (moduły LED).
 

                                  


 
Myślimy innowacyjnie. Naszą misją jest dostarczanie produktów zaawansowanych technologicznie, które dzięki utrzymaniu konkurencyjnych cen, stają się powszechnie dostępne. Staramy się, aby oferowane przez nas  rozwiązania znacząco wpływały na podniesienie komfortu życia. Nasze rozwiązania (profile LUMINES Lighting) zostały docenione na targach "Światło" w 2014 roku w Warszawie, gdzie zostaliśmy laureatem konkursu na najlepszy wyrób targów w kategorii: akcesoria.
Budzimy zaufanie. Przez blisko dziesięć lat działalności wypracowaliśmy pozycję solidnego partnera biznesowego. Współpracujemy z czołowymi producentami rozwiązań LED z Dalekiego Wschodu, gdzie znajduje się światowe centrum ich produkcji. Jako wyłączny importer w kraju dostarczamy moduły LED koreańskiej firmy GOQ, wytwarzane przy użyciu komponentów Samsung. Uczymy się, i tak jak oni dbamy o jakość i precyzję wykonania. Wszystkie sprowadzone produkty testujemy w naszym laboratorium fotometrii w Krakowie. Dbamy, aby towary, które trafią na rynek, zachowały najwyższy poziom niezawodności. Najlepszym dowodem na zaufanie naszych klientów są dwie nagrody otrzymane w 2015 roku: "Laur Klienta" oraz godło "Firma Przyjazna Klientowi".
Działamy globalnie. Nasze marki dostrzec można na półkach sklepowych w całej Europie. Dostarczamy komponenty oraz kompletne systemy do zastosowań dla branży oświetleniowej, budowlanej, meblarskiej, wykończeniowej, reklamowej, motoryzacyjnej, sektora elektronicznego oraz dla odbiorców detalicznych.


Jedną z naszych najważniejszych wartości jest dostarczanie produktów podnoszących komfort życia. Produkowane przez nas profile aluminiowe wytwarzane są wyłącznie z polskich surowców, z czego jesteśmy dumni.

 

 

Wybiegamy w przyszłość. Cieszymy się, że z nami jesteś.
Zespół LED Labs sp. z o.o.